ID: 3639247
Tehing Müüa maja
Korruseid 2
Tube 7
Ehitusaasta 1995
Seisukord Keskmine
Omandivorm Kinnistu
Üldpind 281 m²
Krundi pind 21800 m²
Hind alates 399900 EUR
EUR/m²: 1423.13 EUR/m² 29701:005:0320

Info

 Harjumaa, Saue vald, Muusika, Kuusikumäe, 7 tuba, 2 korrust, Kinnistu, kivimaja, keskmises seisukorras, ehitusaasta 1995, kogupind 281 m², krunt 21800, köök 16.41 m², boiler, dušš, saun, ahjuküte, elektriküte, keldrikorrus, panipaik, puurkaev, kõrvalhoone, ühistransport, köögimööbel, kanalisatsioon, tööstusvool, elekter, kamin, parkett, pakettaknad, videovalve, aiaga ümbritsetud, naabrid kaugel, profiilplekk-katus

Lisainfo

 Kui otsid privaatset maja metsa sees Tallinna lähedal, siis see kodu on täpselt Sulle!
Viru ringist vaid 32 km kaugusel Muusika külas on 2,18ha suurune metsaga kaetud kinnistu, mille keskel on 281m² suuruse suletud netopinnaga maja. Hoone jääb kinnistu keskele ja reljeefse maa kõige kõrgemale osale. Krundile sissesõidutee on 4m tõusvas tasapinnas hoovini. Teised naabermajad jäävad lausa ca 300m kaugusele!

ELUMAJA
1995.a ehitatud „NO-SPA“ tüüpprojekti järgne kivimaja, mille arhitekt on I. Puumets.
2022.aastal on renoveeritud ja soojustatud hoone fassaad ning sokkel. Vahetatud avatäited (aknad, uksed). Majal on kvaliteetsed 3-kordsed plastikpakettaknad (Rehpol. Lengid-raamid 76mm).

Hoone planeering on kolmel tasapinnal : kelder, esimene ja teine korrus.
Keldrikorrusel on tööruumid, panipaigad, sahver ja veesõlm/tehnoruum. Keldrikorrusele pääseb nii esimese korruse eluruumist kui ka otse õuest.
Esimese korruse keskmeks on suur elutuba-söögituba ja köök, 3 tuba, 2 WC-d ja dušši, puuküttega saun, sauna eesruum ja õuest sisenetav panipaik.
Teisel korrusel on suur trepihall ja 3 magamistuba. Võimalus rajada ka wc ja vannituba, torustikud on ülesse toodud.

Esimese ja teise korruse ametlik suletud pind kokku on 208,7m². Reaalset kasutatavat pinda on rohkem, sest teise korruse ametlik pind on arvestatud alates 1,6m kõrguselt viilu alt.

KÜTE
Majas on ahju- ja elektriküte. Mõistlik oleks rajada maakütte või õhk-vesi küttesüsteem.
Elutoas on 2021.aastal paigaldatud soojust salvestav kahhelahi ning ka köögi puupliit koos lesoga.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektriliitumine 3x32A. Oma puuraev (ca 22m sügav). Kanalisatsioon on lahendatud biopuhastiga ning imbsüsteemiga (rajatud projektijärgselt 2022.aastal). Sideteenus õhu kaudu. Krundil on videovalve.
Veesüsteemile on lisatud filtri - ja veepehmenduse süsteem. Soe vesi 300-liitrise el.boileriga.

KRUNT
2,18a suurune kinnistu, millest võrkaiaga on eraldatud hooviosa, ca 3400m² ning mis on koertele ringijooksmiseks suurepärane ala!
Krunt on reljeefse pinnavormiga ning ümber maja kasvavast metsast saab oma küttematerjali veel pikkade aastate jooksul kätte.
Maja kõrval on alla 20m² puudekuur ning kasvuhoone koos väikese peenramaaga.
Lõõgastumiseks on aias ka kümblustünn (1,9x2,4m, paigaldatud mais 2021.a).

JUURDEPÄÄS
Avalikult teelt juurdepääs krundile. Krundisisene tee on kaetud freesasfaltiga.

ASUKOHT
Privaatne linnalähedane kodu! Lähim bussipeatus (Sinilille) jääb mõnesaja meetri kaugusele, lähim põhikool asub Ruilas, 3,2km kaugusel, ühtlasi on seal ka väike pood ja raamatukogu. Haruteeni on 4,4km, kus on järgmine lähim kauplus ning Viru ringini 32km.

HELISTA ja broneeri kohtumine on uue privaatse koduga!
lauri@adrem.ee

Kontakt:

 Lauri Kolk,