ID: 3635015
Tehing Müüa korter, 2 tuba
Korruseid 2
Korrus 1
Tube 2
Ehitusaasta 1940
Seisukord Renoveeritud
Omandivorm Korteriomand
Üldpind 42.9 m²
Hind alates 159000 EUR
EUR/m²: 3706.29 EUR/m²

Info

 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Pelgulinn, Õle 33/1, 2 tuba, 1/2, Korteriomand, 42.9, palkmaja, ehitusaasta 1940, renoveeritud, induktsioon pliit, dušš, uus torustik, keskküte, avatud köök, külmik, köögimööbel, pesumasin, uus elektrijuhtmestik, planeering läbi mitme korruse, TV, parkett, mööbel, trepikoda lukus, turvauks

Lisainfo

 Müüa renoveeritud heas seisukorras väga hubane ja kena kodu Pelgulinna hoovimajas!

KORTER
Korter on läbi kahe korruse planeeringuga - esimene ja soklikorrus.
Esimesel korrusel on avatud köögiga elutuba, mille puhul saab kindlasti märksõnadeks välja tuua renoveeritud stiilne kivisein, heledates ja hubastes toonides siseviimistlus, naturaalne tamme laudparkett, uus köögimööbel ja tehnika (aastast 2021.a), kahe raamiga aknad (seesmine pakettklaasiga, välimine 1-kordne klaas).
Soklikorrusel on magamistuba ja duširuum-wc, kus samuti on märksõnadeks paekiviseina osa (sokli müür), puitparkett, korralik keerdtrepp, esile toodud laetalad. Sokli korrusel on kaks akent (2-ne plastikpakett).
Esimese korruse renoveerimine on tehtud 2021.aastal ning alumise korruse oma 2019.aastal.

SISUTUS
Suurepärane võimalus osta endale ilus kodu koos peaaegu kogu sisuga, milleks on : köögimööbel koos integreeritud külmiku, induktsioonpliidi, kubu ja küpsetusahjuga, söögilaud + 4 tooli, nurgadiivan, esiku riidekapp, seinale kinnitatud TV, voodiraam, duširuumi mööbel ja san.tehnika, pesumasin, korteri kohtkinnitatud valgustid ja aknakatted.

KÜTE
Majas on oma gaasikatlalt lahendatud korterite kütmine. Gaasikatla vahetus värskelt tehtud.
Korteris on reguleeritav küte, maksmine on ruutmeetripõhiselt. Soklikorrusel vesipõrandaküte (2 tsooni - san.boks ja magamistuba), esimesel korrusel radiaatorküte.

MAJA
Esmase kasutuselevõtu aasta 1940 (oletuslik, tuginedes ehitisregistri andmetele)
Maja on renoveeritud 2006-07.aastal. Kasutusteatis 28.03.2016. Hoones on kokku 7 korterit.
Renoveerimise käigus tehtud tööd : fassaad, katus, avatäited, trepikoda, küttesüsteem, vee- ja kanalisatsioonitorustik, elekter.
Energiamärgis puudub.
Majas on korteriühistu ning palgatud haldus-hooldus firma Alliku Haldus OÜ.
KÜ-l puudub laen.
Kõrvalkulud jäävad suveperioodil keskmisel 100 eur juurde, talvel 200 eur juurde. Lisandub vastavalt tarbimisele vesi ja elekter.
Kõik mõõdikud on kaugloetavad, ühtegi näitu ei pea ise edastama

KRUNT
Õle 33 krundil on kaks maja, müügiobjekt asub hoovimajas, mille taga on lõuna suunas avanev kena roheline hooviala, kuhu 2024.a kevadel tehakse ka uus grillimisnurk.

SIDETEENUS
Antud aadressile pakub Telia kaabliga koduinternetti kiirusega kuni 1Gbit/s üles/alla, Elisa pakub teenust sinna õhu kaudu.

ASUKOHT
Rahulik ja populaarne asukoht Pelgulinnas. Nii Telliskivi Loomelinnakusse, Pelgulinna Gümnaasiumisse kui ka Sõle Spordikeskusesse vaid 850m.

HELISTA ja broneeri kohtumine oma uue mõnusa koduga!
lauri@adrem.ee

Kontakt:

 Lauri Kolk,